Nově jsme se stali výhradním zastupitelem firmy BSR pro Olomoucký kraj!

 Tato společnost se zabývá tuningem a chiptuningem vozů. Veškeré tuningové kity jsou vyvíjeny v jejich vlastní zkušebně ve švédské centrále BSR na nejsofistikovanějším testovacím zařízení na trhu. Provádí pečlivé výpočty účinku, testy akcelerace a důsledně zkoumají další rozhodující parametry celého pohonného ústrojí. Před uvolněním do prodeje procházejí veškeré tuningové kity v rukou zkušených testovacích jezdců zkouškami v běžném provozu. Po zvýšení výkonu můžete pro přiblížení vozu k dokonalosti přidat další stupeň v podobě sportovního vzduchového filtru, sportovního výfukového systému, kvalitnějšího podvozku či některého dalšího produktu z nabídky.

Každý tuningový soubor je vyvinut unikátně pouze pro daný motor, a žádný další systém (palubní počítač, kontrola trakce, převodník točivého momentu, servisní interval) není jakkoliv dotčen či ovlivněn. Samozřejmostí je záruka na pohonné ústrojí a tuning záruka.  Specialitou této firmy je BSR PPC3 Tuning Systém, s kterým můžete upravit Váš vůz bez nutnosti otevřít kapotu! Stejně rychlým a příjemným způsobem můžete nastavení vozu kdykoliv přeprogramovat do originálního nastavení.

Pokud Vás možnost úpravy Vašeho vozu zaujala, neváhejte kontaktovat našeho servisního technika pana Daniela Hankeho na telefonním čísle 774 740 843. Rád Vám zodpoví veškeré dotazy a najde vhodný způsob úpravy pro Váš vůz k Vaší naprosté spokojenosti.