O nás

Společnost Horimex cars s.r.o.zahájila svou činnost k 1. 10. 2005. Společnost byla založena na základě koupi firmy Enselad spol.s.r.o. v Olomouci, působištěm pro autorizovaný prodej vozů a servis značky BMW byly historické prostory v samotném centru Olomouc na Sokolské ulici. Na podzim roku 2008 došlo k otevření sesterské pobočky autorizovaného servisu BMW ve Vysokém Mýtě.

Velmi důležitá je pro nás stále se zvyšující kvalita poskytovaných služeb a spokojenost zákazníků. Profesionálně vyškolený a připravený tým zaměstnanců je připraven pomoci vždy, kdykoliv to budete potřebovat. Pokud nás chcete kontaktovat, neváhejte a napište nám na e-mail: paprskar@bmwolomouc.cz

Od roku 2013 sídlíme v nově postaveném autosalonu na okraji Olomouce s 10 zdvižemi a geometrií. Jako servis disponujeme nejmodernějším vybavením dle nejnovějších standardů, včetně speciálního nářadí a diagnostiky. Naši práci odvádíme kvalitně. Předběžnou kalkulaci ceny za servisní služby Vám stanovíme na základě předem daných ceníků, případné vícepráce s Vámi vždy předem konzultujeme. Našim zákazníkům nabízíme zapůjčení náhradního vozidla. V rámci našich služeb Vám také zajistíme vyzvednutí a odvoz Vašeho vozu do a z Horimex cars, popřípadě Vás na Vámi zvolené místo určení přepravíme.

Rádi zajistíme veškeré služby spojené s financováním, přihlášením či pojištěním vašeho nového vozu. Zapůjčíme vám náhradní vůz po dobu opravy či originální střešní nosiče a další transportní komponenty. Rovněž vám zajistíme veškeré služby STK.

Kde nás najdete

  Husova 736/IV
  566 01 Vysoké Mýto

Kdy tady jsme

 Po - Pá 8:00 - 17:00

Jak nás kontaktujete

  +420 465 420 493
paprskar@horimexcars.cz
info@bmwolomouc.cz